Geoblog.pl    goodbeer    Podróże    rajd Londyn - Ułan Bator    akcja reperacja

akcja reperacja

Ukraina
Ukraina, Kijów

salaamalejkumszalom Ziomki spranione wiesci od Waszych najdorzszych i najukochanszych wloczykijow

dzis jestesmy w Kijowie. ostatni etap podrozy okazal sie niezdanym egzaminem dla naszego zawieszenia - szczegilnie tylnego. ukrainskie hajleje pokazaly w calej trzeszczacej okazalosci, ze nasza fura jest znacznie przeladowana jak na przewozony ladunek. wywalilo nam gumowe odboje oraz sprawilo, ze wygonilem TJ zza kierownicy, bo ten koles nie potrafi jezdzic wolniej niz Kubica. ale ukrainskie szosy nie przypoaminaja w niczym toru w monaco ;)
dzis pojechalismy z problemem do mechanika, ktory okazal sie lamerem nie lada i zamiast skombinowac nam to o co prosilismy - czyli twarde sprezyny, wymyslil, ze zrobi nam amortyzatory, ktore w sumie tez nie byly najlepsze ale nie nie byly glowna przyczyna naszych klopotow. takze teraz, lzejsi o 300$ ruszamy dalej w poszukiwaniu kowala ze wsi zabitej dechami, ktory zrozumie nasze intencje i nie zedrze z nas mamony.

a teraz male info dla czytelnikow plci brzydkiej:
chlopaki - przyjezdzajcie do Kijowa - tutaj na kazdym rogu ulicy kreci sie mega-lachonarium. dziewczynki szczuplutkie, wylansowane na kobieco i stylowo... mozna sie zapatrzyc i zaniemowic
wszyscy trzej uczestnicy naszej wyprawy maja charakterystyczne slady po slinie po kazdym spacerze ;)

Kałosław Nieszczególny - 2008-07-12 20:08
Trzeba bylo mechanikowi powiedziec: Ja haciu tiebja jebat w rzopu. Moze wtedy by zrobil to co nalezalo?

A propos mega-lachonarium w Kijowie: poczekajcie az dojedziecie na Krym... wtedy pewnie nie tylko od sliny bedziecie miec slady :D

HKJ
HKJ - 2008-07-13 12:04
Nie zachwycajcie się tak ukraińskimi lachonami bo 3/4 z nich ma adidasa gorszego nawet
od wersji afrykańskiej.
Co do samochodu to powinniście założyć gumowe odboje a nie sprężyny.
Terenówka to nie bolid i czasem trzeba jechać 5 km/h aby dojechać.
Będą potrzebne drobne dolce na haracze dla glin - w dziczy ustawiają się co kilka kilometrów i wyciągają łapę po kasę z niewiadomego powodu.
Wasz Trooper nie jest taki trooper biorąc pod uwagę jego wyjątkowo niską cenę i ogólny stan techniczny, tylko trzeba się z nim obchodzić z wyczuciem w takich ekstremalnych warunkach terenowych - nowe też nie są bezawaryjne (wiemy coś o tym)!

Kałosław Nieszczególny - 2008-07-14 11:38
A chlejecie tam cos? Bo nic nie piszecie na ten temat...

Tata Kubicy
Tata Kubicy - 2008-07-14 14:03
Zamieńcie sprzęta na BMW to dojedziecie.

Ciocia Maria Janina
Ciocia Maria Janina - 2008-07-14 14:09
Mareczku
metanol ma symbol CH3-OH sprawdzaj napisy na butelce

Wariat
Wariat - 2008-07-14 14:11
Gdzie zdjęcia lachonów?

Kałosław Nieszczególny - 2008-07-22 00:26
No i co jest z wami? Polegliście na placu boju czy cywilizacji juz nie ma?

goodbeer
Marek Amrozy